baner_homepage_1500
BANKOWOŚĆ INTERNETOWA
I MOBILNA
baner_homepage_1500
baner_homepage_1500
BANKOWOŚĆ INTERNETOWA
I MOBILNA
baner_homepage_1500
previous arrow
next arrow

Bezpłatna aplikacja Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem operacyjnym Android. Usługa jest dedykowana posiadaczom kart płatniczych i kredytowych. Płacisz telefonem tak samo jak kartą w miejscach oznaczonych jednym z symboli


Dzięki aplikacji Google Pay zapłacisz w setkach aplikacji i internecie bez konieczności podawania danych karty – wystarczy kliknąć.

Google Pay łączy wszystkie możliwości płacenia przez Google. Możesz:

  • płacić telefonem w sklepach stacjonarnych
  • kupować produkty w aplikacjach i na stronach internetowych
  • kupować usługi i produkty Google
  • przechowywać w jednym miejscu wszystkie swoje karty lojalnościowe i podarunkowe oraz karty pokładowe, bilety i  kupony
  • płacić za bilety w komunikacji publicznej

Więcej informacji na temat Google Pay znajdziesz na pay.google.com


Bezpieczeństwo

Korzystając z Google Pay, sprzedawca widzi numer konta wirtualnego przypisany do Twojej karty, której dane pozostają bezpieczne.

Zanim zaczniesz korzystać z Google Pay, musisz ustawić ekran blokady urządzenia – gdy jej nie będzie, aplikacja usunie z Twojego telefonu numer konta wirtualnego.

Dane Twojej karty nie są udostępniane sprzedawcom, gdy dokonujesz płatności w sklepie. Twoje dane są bezpieczne.

Co jeśli zgubiłem telefon lub ktoś mi go ukradł?

Jeżeli utraciłeś telefon, możesz go zlokalizować, zablokować lub usunąć z niego dane, korzystając z usługi Znajdź moje urządzenie.

Jeżeli zablokujesz urządzenie, korzystanie z Google Pay nie będzie możliwe. Jeżeli nie można nawiązać kontaktu z urządzeniem, dane karty mogą zostać usunięte, aby nikt nie miał do nich dostępu. Gdy znajdziesz swoje urządzenie, odblokuj je i dodaj jeszcze raz dane karty, aby korzystać z Google Pay.

Pamiętaj aby udostępnić funkcje lokalizacyjne na swoim urządzeniu, dzięki temu będziesz mógł sprawdzić położenie swojego urządzenia i w razie potrzeby zdalnie zablokować do niego dostęp. Google Pay nie przechowuje danych kart na telefonie, dlatego osoba, która go znajdzie lub ukradnie, nie będzie miała do nich dostępu, nawet jeśli telefon będzie odblokowany.

Małopolski Bank Spółdzielczy - Centrala z siedzibą 32-020 Wieliczka, ul. Kilińskiego 2
Wpisany do KRS pod numerem 0000111791, NIP: 683-10-01-554, REGON: 000499301, tel. 12-278 14 66, faks: 12-289 44 40